Testimonials

Cédric Bucher 

Když jsem začínal s iyengar jógou, měl jsem velmi špatné držení těla a všechny možné vady s tím spojené (bolesti, zkrácené svaly, skoliózu, skifózu apod.). Po 2 letech pravidelného cvičení s Bhavnou se moje kondice výrazně zlepšila. Občas to bolelo (a stále to bolí), ale byla to prospěšná a zdravá bolest. 

 

Vojta Kadlec 

Bhavna je profesionál v každém slova smyslu, její lekce jsou skvělé. Klade důraz na svůj osobitý přístup a dbá na to, abychom asány prováděli správně za použití různých pomůcek. (Bolstery, bloky, pásky). Bhavna je mou lektorkou již skoro 4 roky a za tu dobu jsem se díky ní v józe neuvěřitelně posunul. 

Martina Lazarova 

Lekce Iyengar jógy pod vedením Bhavna Rani jsou to nejlepší, co můžete pro své tělo a mysl udělat. Absolutní profesionalita podaná s lidskou, někdy až nadlidskou tváří. Její lekce jsou rozmanité, ale to, co se nikdy nemění je, velký důraz na správné provedení pozic, Ať jste začátečník nebo pokročilý, vždy budete mít její plnou pozornost, která vás bude posouvat dál. 

Kiril Christov
 Před pár měsíci jsem navštívil první workshop Bhavny. Nic jsem od jógy nečekal. Z počátku jsem přistupoval k Iyengar józe jako k doplňku silového cvičení. Byl jsem překvapen rychlými pokroky. Nyní vnímám zlepšení v držení těla, jistější rovnováhu, stabilitu a celkovou pružnost. Bhavna klade důraz na preciznost jednotlivých pozic a to i během on-line lekcí. Po předvedení asány se vždy věnuje korekcím a vysvětlení funkce dané pozice. Pomocí bloků a dalších pomůcek jsem byl rychle schopen zvládat s oporou i náročné asány.

Pod vedením Bhavny jsem se zbavil bolestí zad, problémů s karpály, achilovkami a netrápí mě tolik chronické záněty kloubů způsobených silovým cvičením. Po letech jsem schopen rovně se postavit a správně sedět.

Během několika měsíců jsem se naučil vnímat tělo uceleně a zároveň vědomě ovlivňovat jednotlivé kosti, klouby, svaly, orgány. Čím významnější kontrolu nad vlastním tělem postupně získávám, tím více jsem schopen chápat spirituální rozměr jógy. Po každé hodině se cítím klidnější, vyrovnanější a silnější.